Basında Biz | Haberler
Ptt Genel Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu Bahar Konseri Verdi… / 29.05.2012

PTT Genel Müdürlüğü personeli ve yakınlarının iştiraki ile kurulan PTT Türk Halk Müziği Korosu, TRT Sanatçısı Şef  Ümit Bekizağa yönetiminde  üçüncü  konserini verdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Gençlik Parkı içerisindeki Necip Fazıl Konser Salonunda, 28 Mayıs 2012 Pazartesi günü sunulan ve büyük beğeniyle izlenen  Bahar  Konserinin sunuculuğunu Murat Doğan yaptı. Geceye, Özel Kalem Müdürü Hikmet Özkan, Teftiş Kurulu Başkanı İbrahim Özbek, Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Rüzgar, Teknik İşler ve Otomasyon Dairesi Başkanı İbrahim Barutçu, Uluslararası İlişkiler Dairesi Başkanı Cemal Dinçer, Başkan Yardımcıları, PTT personeli ve misafirler katıldılar.

Ankara Radyosu'nun değerli saz sanatçılarının ve PTT Türk Halk Müziği Korosu personelinin  sunduğu  konser programında, Türk Halk Müziğimizin birbirinden güzel ezgileriyle, güzel bir akşam paylaşıldı.

Yurdumuzun her bölgesi içerisinde özellikler arz eden çok zengin icra tavırları ile birlikte zengin bir mozaik oluşturan birbirinden güzel Türk Halk Müziği eserleri, PTT Türk Halk Müziği Korosu tarafından başarıyla seslendirilerek büyük alkış aldı.

Şef Ümit Bekizağa yönetimindeki PTT Halk Müziği Korusu davetliler tarafından büyük beğeni kazanırken, konsere katılan  konuk sanatçı Zeynep Cihan, söylediği birbirinden güzel türkülerle misafirlere  keyifli anlat yaşattı.

PTT tarafından hazırlanan çiçek buketleri, konuk sanatçı Zeynep Cihan’a, Şef  Ümit Bekizağa’ya ve Sunucu Murat Doğan’a, PTT Özel Kalem Müdürü Hikmet Özkan ile PTT Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Rüzgar tarafından takdim edildi.

Ayrıca konser sonrası bayan koristlere de çiçek sunuldu.